Jdi na obsah Jdi na menu
 


O nás

8. 6. 2010

 

ABOUT...

 

Když byla založena naše kapelka, která nás krásně spojuje, byly jsme ještě školou povinné. Navštěvovaly jsme 11. Základní školu v Mostě a chodily do 9. třídy - a všechny docházely do „lidušky“.

Hudbu máme pořád velmi rády, protože je to především zábava, relax, dlouhodobý koníček, který navíc slouží jako jistý prostředek dorozumívání, jemuž rozumí každý, i když každý samozřejmě trošku jinak, přičemž zrovna my právě takhle.

Jarka Nohavicu obdivujeme už dlouhou dobu, a to nejen kvůli jeho krásné, pestré hudbě, ale i kvůli jeho nádherným a výjimečným textům. Zkusíme tedy jeho písničky hrát a zpívat tak, jak jen si to zaslouží. Náš repertoár postupně obohacujeme i o další autory. Třeba Tomáš Klus je pro nás velkým vzorem, poněvadž píše skvělé texty a vždy neotřelé a chytlavé melodie. Pochopitelně ale nechceme pouze jen „kopírovathudbu někoho jiného, a proto se, krůček po krůčku, zaměříme hlavně na vlastní tvorbu, o kterou se s Vámi pokaždé moc rády podělíme.

Věříme, kterak se Vám to - stránky, naše hudba, Mikymauz... - bude líbit, protože nás to nesmírně baví a jaksi naplňuje, a tak doufáme, že chvilky, které s námi strávíte, budou skutečně patřit k Vašim příjemnějším okamžikům. To bychom si, a Vám zejména, ohromně přály!

Je třeba ještě dodat, že momentálně, kdy studujeme na VŠ na spojnici Praha-Brno, bereme naše hraní jako takové... milé hraní si, které si ovšem náramně užíváme a prostě víme, že tahle činnost nás nikdy neomrzí. A kdoví? Třeba si jednou i splníme naše dětské sny hrát před velkou spoustou lidí... Ale ať už je to jak chce: přejeme Vám krásný čas; je nám obrovským potěšením být ve Vaší společnosti!

 

A: DOKUD SE ZPÍVÁ, JEŠTĚ SE NEUMŘELO! smiley

   

 

 

 

 

 

 

 
 

 

Portrét


Fotoalbum


Poslední fotografie


Kontakt

Kateřina Svobodová

svokac@seznam.czStatistiky

Online: 1
Celkem: 140716
Měsíc: 603
Den: 14